Lékař/-ka

Fakultní nemocnice Hradec Králové (MPSV)

Místo práce
Sokolská 581, 500 05 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
27110 - 45040 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři bez atestace (22128)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fakultní nemocnice Hradec Králové, IČ 00179906
Pracoviště:Sokolská 581, 500 05 Hradec Králové 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 27110 do 45040 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:LÉKAŘ/-LÉKAŘKA
- Místo výkonu práce: Hradec Králové
- PP na dobu určitou 1 rok s možností dalšího prodloužení, nástup možný ihned, platové podmínky dle praxe a specializace v rozmezí 27.110,- až 45.040,- + příplatky
- Požadujeme: magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství; zdravotní způsobilost a bezúhonnost; znalost anglického jazyka; znalost práce na PC; souhlas k využití osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, o ochraně osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení
- Nabízíme: možnost zkrácených pracovních úvazků; práci ve špičkovém zdravotnickém zařízení; možnost odborného a vědeckého rozvoje; aktivní podporu dalšího vzdělávání, včetně specializačního, s finanční účastí zaměstnavatele; zaměstnanecké výhody; platové podmínky podle platných předpisů.
- Fakultní nemocnice Hradec Králové si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného uchazeče
- V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: [email protected] (pí. Mgr. Saidlová)

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11721800780

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2811105  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27110 - 45040 Kč/měsíc