Zástupce/zástupkyně vedoucího prodejny planeo elektro

FAST ČR, a.s. (MPSV)

Místo práce
Sebastiniho 372, 796 07 Držovice, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:FAST ČR, a.s., IČ 26726548
Pracoviště:FAST ČR, a.s..., Sebastiniho 372/6, Držovice, 796 07 Prostějov 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Své životopisy zasílejte na emailovou adresu: [email protected]. DO PŘEDMĚTU UVEĎTE NÁZEV POZICE. Popis práce: aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně, nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům, provozní činnosti na prodejně, zastupování vedoucího v jeho nepřítomnosti - řízení chodu prodejny, vedení a motivace zaměstnanců, plánování docházky, řízení skladových zásob včetně inventarizace, objednávání zboží, obousměrná komunikace s centrálou, regionálním manažerem, práce s vnitropodnikovými informačními systémy, aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pobočkové sítě. Požadujeme: zkušenosti z maloobchodního prodeje min. 1 rok, v oboru elektro výhodou, zkušenosti s vedením kolektivu, min. středoškolské vzdělání, znalost práce na PC (MS office, internet atd., SAP výhodou), prozákaznický přístup, orientace na výsledky, výborné komunikační, prodejní a manažerské dovednosti, pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Nabízíme: práci v zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti (více na www.planeo.cz a www.fastcr.cz ), směnnost krátký-dlouhý týden, propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání, reálnou možnost kariérního a profesního růstu, motivační výdělek dle vlastních schopností, neformální firemní kulturu, přátelský kolektiv, atraktivní zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky, zvýhodněné úvěry pro zaměstnance, dodavatelské soutěže, firemní oblečení. Pracoviště: Sebastiniho 6, Prostějov

Poslední změna:2016-09-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11030580720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2739840  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 30000 Kč/měsíc