Mistr výroby 28 000 - 35 000 Kč/hr./ měs.

Fjord Bohemia s.r.o.

Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení jednotlivých technologických postupů v souladu s vytíženosti jednotlivých pracovníků
- zajišťování technologické přípravy a podmínek výroby
- řízení a kontrola chodu výroby na daném úseku a zajišťování pořádku na pracovišti
- dodržování správných pracovních postupů, dodržování sanitačních řádů, hygienických podmínek výroby a bezpečnosti práce a protipožárních předpisů v souladu legislativními požadavky
- vyhodnocování dat a předkládání zpráv o výrobních procesech a výsledcích
- efektivní řízení svých podřízených (cca 20 zam.) a využívání technologických zařízení s cílem minimalizace nákladů
- navrhování odměn a postihů
- práce ve ztíženém pracovním prostředí (chlad, vlhko, produkce z mořských ryb)
- práce se sanitačními prostředky – zodpovědnost a dohled nad správnou sanitací výrobního úseku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na plnění klíčových ukazatelů
- stravenky po zk. době
- příspěvky na volnočasové aktivity po zk. době
- dotované občerstvení na pracovišti
- výhodné ceny na firemní produkty
- možnost dalšího odborného vzdělávání
- možnost dalšího profesního růstu
- možnost spolupodílet se na vytváření a implementaci firemních procesů

Informace o náboru

V případě, že Vás do 4 týdnů od podání žádosti na tuto pozici nebudeme kontaktovat, zařadili jsme do užšího kola výběrového řízení kandidáty, kteří více vyhovují pracovnímu profilu dané pozice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti z potravinářské výroby
- prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- proaktivní přístup při řešení pracovních úkolů
- samostatnost a schopnost pracovat pod tlakem
- časovou flexibilitu
- spolehlivost a smyl pro zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 1999 se staráme, aby naši zákazníci dostávali jen to nejlepší z naší produkce. Jelikož naší hlavní činností je zpracování především čerstvých mořských ryb, klademe důraz na rychlost, kvalitu a flexibilitu. Tým lidí, kteří nám pomáhají těchto požadavků dosáhnout, jsou naším základním bohatstvím.

Pro nás nejsou naši zaměstnanci jen osobním číslem, lidským zdrojem, nebo anonymním článkem výroby. Pro nás jsou především lidmi, kolegy a platnými členy našeho týmu!
ID: 2719288  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 000 - 35 000 Kč