Project Manager

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším významným klientem je výrobní společnost, která se zaměřuje na zpracování, výrobu produktů z drahých a neželezných kovů a jejich recyklaci.
Pro tohoto klienta hledáme zodpovědnou, samostatnou osobu na pozici Project Manager.

Náplní Vaší práce bude:

• řízení a koordinace svěřených projektů napříč společností (převážně IT, výroba – např. zavádění nových projektů do výroby)
• kompletní řízení projektů vč. zodpovědnosti za daný budget
o definice rozsahu projektu, zdrojů, časového plánu
o řízení časového harmonogramu, budgetu
o příprava podkladů a řízení projektové dokumentace
o příprava akčního projektového plánu
o řízení kritických cest, identifikace projektových rizik, návrhy na opatření a řízení změn
o průběžné hodnocení projektu
o řízení a koordinace svěřeného projektového týmu
o komunikace se všemi zainteresovanými stranami a komunikační propojení všech zúčastněných
o příprava komunikační strategie a její realizace
o reporting
• odpovědnost za úspěšnou realizaci svěřených projektů

Naše očekávání:

• minimálně SŠ vzdělání
• znalost projektových metodik a nástrojů
• prokazatelné zkušenosti s komplexním řízením všech fází projektového cyklu, vč. řízení rizik a změn
• zkušenost s projektovým řízením minimálně 3 roky
• velmi dobré komunikační dovednosti
• výborné organizační a analytické schopnosti
• výborná znalost Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
• schopnost dokončovat úkoly, pečlivost a orientace na detail
• samostatnost, tvůrčí a kreativní myšlení
• výborná znalost Anglického jazyka podmínkou
• zkušenost s metodickým vedením lidí
• znalost Six Sigma Green Belt - výhodou

Co Vám za Vaši práci nabízíme my:

• práci na HPP dobu neurčitou
• motivující mzdové ohodnocení
• velmi samostatnou práci
• čtvrtletní a roční odměny
• příspěvek na závodní stravování nebo stravenky
• příspěvek na penzijní připojištění
• jazykové kurzy na pracovišti s příspěvkem firmy
• 5 týdnů dovolené
• karta Multisport
• Slevy na firemní produkty
• příjemné pracovní prostředí a milí kolegové

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3096275  Dátum zverejnenia: 8.6.2017