Programátor investičních aplikací (home office)

Futures s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Skálova 466, 511 01 Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Futures s.r.o., IČ 27283313
Pracoviště:Futures s.r.o.-002 Kancelář Turnov, Skálova 466, 511 01 Turnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 45000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma Fundpeak hledá do svého týmu vývojáře aplikace pro analýzu investičního portfolia fondů a pro vývoj klientských webových projektů (zahraniční klienti ve finančním odvětví). Budete pracovat v naší kanceláři v Turnově s možností práce z domova.
Požadujeme:
- pokročilé matematické schopnosti
- znalost .NET C# výhodou
- spolehlivost, férové jednání a zájem o svěřenou práci
- dobrou znalost angličtiny
- dobré organizační i komunikační schopnosti a týmového ducha
Nabízíme:
- uplatnění Vašich nápadů
- práci z domova na plný nebo částečný úvazek
- pohodový kolektiv
- práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů
Fundpeak vyvíjí webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování. Firma má především zahraniční klienty.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11359340783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
ID: 2739802  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 45000 Kč/měsíc