Obchodní zástupce

G2 server CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Klecandova 2380, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:G2 server CZ s.r.o., IČ 26846993
Pracoviště:Klecandova 2380/1, Chodov, 149 00 Praha 415

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do svého týmu hledáme kolegy/ně, kteří chtějí působit v mezinárodní společnosti, rádi se pohybují v mladém kolektivu, práce je baví a nechybí jim odhodlání. Zápal pro věc. Prostě nadšence tělem
i duší. Takové lidi umíme ocenit! Říkáte si, ano, takový jsem já? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis. Budeme se těšit.

Právě teď hledáme – Junior obchodník

Co to obnáší:
• Akvizice nových zákazníků
• Úzká spolupráce s obchodním oddělením
• Plánování schůzek
• Pravidelný reporting

Koho hledáme? Kolegu / ni, kteří:
• úspěšně dokončili SŠ
• rádi komunikují s lidmi
• používají selský rozum a nebojí se prohodit pár slov v angličtině
• nečekají v koutě na příležitost, ale jdou jí naproti
• mají obrovskou chuť a nadání pro obchod
• chtějí získávat nové kontakty
• jsou samostatní

Co za to nabízíme:
• náročnou práci v mezinárodní IT společnosti
• neformální prostředí s kolegy, které práce baví
• motivující ohodnocení dle vlastních výkonů (fix a neomezené provize!)
• příležitost naučit se něčemu novému
• možnost posunout se dál ve své začínající kariéře
• neomezený přísun kofeinových i nekofeinových drinků

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 11542610740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2756933  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 35000 Kč/měsíc