Optometrista/tka

Galaxy Optical Services

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 50000 + motivačná zložka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mojou nápňou práce je poskytovať prvotriedny zákaznicky servis, poskytovať zákazníkom odborné rady, meranie refrakčných hodnôt a poskytovanie služieb a poradenstva v spojitosti s kontaktnými šošovkami.

Hlavné náplne práce:
-Meranie a testovanie ostrosti zraku zákazníka, stanovenie refrakcie a odporúčenie vhodnej korekčnej pomôcky.
-Kontrolovať príznaky a symptómy všeobecného zdravotného stavu (napr. diabetes).
-Stanovenie refrakčných hodnôt pre vyhotovenie okuliarov, kontaktných šošoviek a zabezpečenie odborného poradenstva ako používať korekčnú pomôcku a starať sa o zrak.
-Poskytovať zákazníkom pomoc pri výbere okuliarov a šošoviek.
-Poskytovať odporúčania pre zvýšenie predaja okuliarov, kontaktných šošoviek, príslušenstva a ostatných produktov v očnej optike.
-Prispievanie ku zabezpečeniu efektivity prevádzkovania očnej optiky.
-Starostlivosť o databázu meraní v požadovanom rozsahu.
-Zabezpečenie, aby boli zdravotné záznamy zákaznikov jasné a spoľahlivé.
-Byť príkladom profesionality počas vybavovania zákazníka a zisťovania jeho potrieb, aplikovanie zásad aktívneho predaja.
-Zanietenie pre výkon svojej práce, vítanie ľudí, poskytovanie poradenstva.
-Zodpovedné používanie prístrojového vybavenia s dohľadom na prevenciu pred poškodením.
-Dodržiavanie pravidiel o hygiene a bezpečnosti na pracovisku.
-Taktné vystupovanie pred zákazníkmi a ostatnými zamestnancami , so snahou vždy poradiť a vyriešiť ich požiadavky.

Informace o náboru

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v českom/slovenskom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

optometria

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Splnenie zákonných náležitosti pre spôsobilosť vykonávať pozíciu Optometristu(vzdelanie) PODMIENKOU
-Osvojenie si štandardov predaja a obchodných zručností
-Odborná spôsobilosť vykonávať prácu, znalosť produktov
-Zvládanie reklamácii a sťažností
-Štandardy vystavovania a oceňovania ponúkaných produktov
-Komunikácia so zákazníkom
-Dodržiavanie hygienických zásad

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Galaxy Optical has had a presence in the UK since 1998. In that time, we have brought to the optical market end-to-end solutions supporting one of the top three retail businesses in the world.
Galaxy designs, produces and distributes a range of high quality eyewear products, as well as providing complete optical practice management solutions.
These turnkey client solutions are enabled by the Galaxy platform and include a range of bespoke services from multicurrency and multilingual customer and product support, to store design, order management and locum support.
Galaxy is dedicated to the constant improvement of our processes and platforms and the development of scalable core applications in-house. This expertise enables us to offer a flexible infrastructure, to create, support and improve market-leading optical retailers across the globe.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2701005  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 - 50000 + motivačná zložka