Systémoví inženýři kvality

Gates Hydraulics s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dětmarovická 409, 733 01 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (21412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gates Hydraulics s.r.o., IČ 26866439, http://www.gateshydraulics.cz
Pracoviště:Dětmarovická 409/1, Staré Město, 733 01 Karviná 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
. implementace, zajišťování a zlepšování požadavků norem ISO 9001 a ISO TS 16949
. implementace statistických metod do výrobních procesů - SPC, MSA
. příprava a údržba kontrolních plánů výrobků
. řešení zákaznických reklamací
. vedení týmů při řešení problémů za účelem identifikace kořenové příčiny neshod a stanovení nápravných a preventivních opatření
. spolupráce v týmech na nových projektech APQP (z hlediska požadavků norem QMS)
. vyhodnocování nálezů zákaznických auditů, koordinace řešení opatření a jejich uzavření v termínu
. vyhodnocování efektivnosti procesů a jejich zlepšování
. administrace a účast na procesu interních auditů, kontrola implementace nápravných opatření
. analýza interních/externích vad a koordinace zavádění nápravných opatření
. spolupráce při procesu schvalování nového výrobku (ISIR, PPAP)
. spolupráce na zavádění nových projektů
. spolupráce na provádění auditů dodavatelů
. spolupráce s techniky kvality při řešení denních úkolů
Požadujeme:
. VŠ ekonomického nebo technického zaměření
. znalost a orientace v ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 19001, ISO 10012, ISO 2859
. zkušenosti QMS - nástroji jakosti a zlepšování
. znalost 8D, Pareto, Ishikawa, Flow chart, pFMEA, Control Plan, PPAP, MSA, Lean Manufacturing
. dobrá komunikativní znalost AJ, min. úroveň B1 dle CEFR
. organizační a řídící schopnosti, proaktivní, motivující a pozitivní přístup
. znalost lean metod
. přesnost a pečlivost
. odolnost vůči stresu, rozhodnost, flexibilitu
Nabízíme:
. moderní, příjemné, čisté a bezpečné pracovní prostředí
. motivující mzdové ohodnocení
. pružnou pracovní dobu
. dny dovolené navíc za odpracovanou dobu
. interní jazykové kurzy v rámci pracovní doby
. možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Místo výkonu práce: Karviná
Nástup možný dle vzájemné dohody
V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu [email protected]
Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle 597 467 665.
www.gateshydraulics.cz

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11287040766

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2751674  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc