Koordinátoři údržby

Gates Hydraulics s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dětmarovická 409, 733 01 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (31223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gates Hydraulics s.r.o., IČ 26866439, http://www.gateshydraulics.cz
Pracoviště:Dětmarovická 409/1, Staré Město, 733 01 Karviná 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
. Koordinace pracovníků údržby, zadávání práce a kontrola jejich splnění
. Vedení veškerých potřebných záznamů o opravách strojů a zařízení
. Zajišťování cenové nabídky a vystavení objednávky potřebné pro hladký chod firmy
. Zajišťování preventivní údržby TPM (zpracování STW, plánování a vyhodnocování efektivnosti)
. Zodpovědnost za koordinaci pracovníků externích firem, jejich školení a předávání pracoviště
. Zodpovědnost za tvorbu LOTO instrukcí a izolačních bodů, jejich aktualizaci a evidenci
. Zodpovědnost za revize a kontroly vyhrazených technických zařízení
. Navrhování a realizace zlepšení vedoucích k optimalizaci procesu a úsporám nákladů
. Zodpovídá za elektroinstalaci v celém výrobním závodě, zajišťuje revize a pravidelné kontroly
. Sledování spotřeby energií, navrhování a realizace akcí ke snižování spotřeby
. Odpovědnost za dodržování ostatních předpisů a nařízení v oblasti kvality, BOZP, požární ochrany apod.
. Odpovědnost za minimalizaci čerpání nákladů a zvyšování efektivnosti řízených procesů
Požadujeme:
. SŠ vzdělání technického zaměření (obor elektro výhodou)
. Praxe v oblasti údržby
. Znalost požadavků české legislativy na strojní zařízení
. Základní znalost pneumatických a hydraulických okruhů, znalost PLC - výhodou
. Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. – minimálně § 6
. Komunikativní znalost anglického jazyka
. Schopnost vedení skupiny lidí, organizace a kontrola práce
. Dobrá uživatelská znalost práce na PC
. Samostatnost, flexibilita, preciznost, ochota nést zodpovědnost
. Odolnost vůči stresu, asertivita, systémovost, analytické myšlení
. ŘP sk. B
Nabízíme:
. Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti orientované na Lean Manufacturing
. Moderní technologické vybavení
. Možnost profesního rozvoje a seberealizace
. Příjemné a bezpečné pracovní prostředí
. Zajímavé finanční ohodnocení
. Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
. Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru
. Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem
Místo výkonu práce: Karviná
Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody
V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu [email protected]
Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle 597 467 665.
www.gateshydraulics.cz

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11321750761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
ID: 2806076  Dátum zverejnenia: 10.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 35000 Kč/měsíc