Specialista interní kvality

Gaudlitz Precision s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dělnická 413, 380 01 Dačice, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (33435)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gaudlitz Precision s.r.o., IČ 28061811
Pracoviště:Dělnická 413, Dačice V, 380 01 Dačice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- VŠ, SŠ technického směru podmínkou
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- znalost a aplikace příslušných norem, metod a nástrojů kvality v automobilovém průmyslu
- MS Office, Internet Explorer
- časovou flexibilitu
- 4 roky praxe v oboru kvalita
Pracovní náplň:
- řízení úseku interní kvality související s činnostmi v oblasti QMS (systém managementu kvality)
- řízení, rozvoj a dohled nad dodržováním standardů společnosti a aplikovaných norem ISO 9001, ISO/TS 16949, a právních předpisů
- provádění interních procesních auditů
- teamová spolupráce při tvorbě P-FMEA
- tvorba kontrolních plánů
- tvorba balicích předpisů a návrhů balení
- podílení se na návrhu nových a stávajících procesů v oblasti kvality
- vyhodnocování a reporting ukazatelů kvality (zmetkovitost, náklady na nekvalitu, ppm, apod.)
- reporty a analýzy požadované vedením společnosti
Nabízíme:
- dobré platové podmínky a firemní benefity
- perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- pracovní doba 7:30-16:00 hod. - možnost úpravy po dohodě

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11425420772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - (Nezadáno), nebo
Němčina - (Nezadáno)
ID: 2743132  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc