Vedoucí týmu v úseku ryby/sýry

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Hradecká 40, 621 00 Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nejlepší vedoucí je ten, kdo má talent vybrat ty správné lidi a dostatek důvěry dát jim příležitost, aby ukázali, co umí. Takového nyní hledáme do úseku pultového prodeje ryb a sýrů.

Co budete dělat
Převezmete zodpovědnost za úsek pultového prodeje (ryby, sýry, saláty, antipasty). Hlavním smyslem této pozice je motivování a vedení svého týmu. Budete intenzivně pracovat na zvyšování ekonomických výsledků oddělení, zpracovávat objednávky zboží. Dále budete mít možnost ovlivňovat skladbu sortimentu – potkávat se s našimi sortimentními manažery. Ponesete zodpovědnost za kvalitu svěřeného sortimentu, budete dohlížet na čistotu a trvanlivost, na přípravu pultů (krájení sýrů apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzda
- odborná školení – dbáme na Váš rozvoj
- k Vaší mzdě bohatá škála benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží, závodní stravování..)

Informace o náboru

Pojďte pracovat do společnosti, kde je svět ještě v pořádku.
Zašlete nám svůj životopis..vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme
- schopného manažera se zkušenostmi s vedením týmu
- obchodníka se selským rozumem, kterému nejsou cizí pojmy jako marže, obrat, odpisy
- vedoucího se znalostí sortimentu lahůdek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2721537  Dátum zverejnenia: 12.9.2016