Kuchař

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, 196 00 Praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globus je rodinná obchodní firma s tradicí od roku 1828, kdy v sárském St. Wendelu pan Franz Bruch otevřel malý obchod s potravinami. Stávající majitel pan Thomas Bruch řekl „Přál bych si, abychom pro naše zákazníky a zaměstnance byli stále výjimeční“. Toho se u nás držíme a to jak směrem k zákazníkům, tak i k našim zaměstnancům.

Hlad je nejlepší kuchař, ale my do naší restaurace v Praze Čakovicích hledáme opravdové kuchaře.

Co vás čeká:
- příprava českých pokrmů
- sestavování jídelního lístku/ týden; kontrola nákladů
- objednávka surovin a příjem zboží
- dodržování hygienických předpisů, vč. norem HACCP
- organizace práce na směně a zajištění plynulého provozu kuchyně

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- motivační finanční ohodnocení + 13. mzdu zahrnutou ve mzdě za měsíc listopad
- balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní kantýnu, dovolenou nad rámec zákoníku práce, slevy na produkty, zvýhodněné SIM, vzdělávání aj.)
- přátelský kolektiv a prostředí stabilní společnosti

Informace o náboru

Záleží nám na tom, aby u nás zákazníkům chutnalo a rádi se k nám vraceli. Máte na to recept? Pak neváhejte a pojďte do toho s námi.

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám, prosím, svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Gastronomie a pohostinství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme kolegu či kolegyni, který/která:
- je vyučen/a nejlépe v oboru kuchař/ka
- rád/a zúročí své předešlé zkušenosti na obdobné pozici
- má přehled o gastronomii se zaměřením na českou kuchyni
- rád/a pracuje s lidmi a je schopen vést tým, zároveň se nebojí zodpovědnosti
- má chuť pracovat v nerovnoměrném provozu tj. krátký / dlouhý týden

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2739371  Dátum zverejnenia: 27.9.2016