Prodavač v úseku ryby-sýry

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Poděbradská 293, Pardubice, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Plné pulty. Nekompromisní čistota. Odbornost a úsměv. Umění doporučit zákazníkům něco navíc. Je Vám to blízké? Pak neváhejte a pojďte do toho s námi.

Čeká Vás...
Veškerá péče o lahůdkářské pulty a aktivní prodej našeho sortimentu ryb a sýrů. Dodržování hygienických norem a systému HACCP. Samozřejmostí pro Vás bude profesionální obsluha našich zákazníků, znalost sortimentu, prozákaznický přístup. Budete mít na paměti, že odbornost a úsměv jsou silné zbraně. :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzda
- Sortimentní školení a školení aktivního prodeje – dbáme na Váš rozvoj
- K Vaší mzdě široká škála benefitů

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Máte zkušenosti z prodeje nebo jste v tomto oboru vyučení a chcete se s chutí pustit do práce? Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme prodavače se smyslem pro obchod, kteří ochotně pomůžou zákazníkům při výběru a doporučí třeba i něco navíc.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2806327  Dátum zverejnenia: 13.12.2016