Výrobní dělník/ce

GRUPO ANTOLIN OSTRAVA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Rovince 912, 720 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:GRUPO ANTOLIN OSTRAVA s.r.o., IČ 27534596
Pracoviště:GRUPO ANTOLIN OSTRAVA s.r.o., Ostrava - Hrabová, Na Rovince 912, 720 00 Ostrava 20

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Na Rovince 912, Ostrava-Hrabová

Kontakt výhradně na email: [email protected]
Kontaktováni budou pouze vybraní kandidáti ve lhůtě 14 dní od zaslání životopisu.

Hledáme zájemce na pozici výrobní dělník/dělnice.
Jedná se o práci manuálního charakteru s důrazem na přesnost, rychlost a kvalitu.

Požadavky:
Pracovitost, zájem o práci, dobrá pracovní morálka, zdravotní stav bez omezení, schopnost pracovat a komunikovat v týmu.

Nabízíme:
Nástupní mzda 17.000 Kč (zákl.mzda, měsíční bonus, zákonné příplatky), po zaškolení možno až 19.000 Kč, stravenky ve výši 80 Kč, firemní benefity, nástup ihned do kmenového stavu (ne pod pracovní agenturu).

Zaměstnanecké výhody:
Dovolená 5 týdnů, měsíční bonus, roční bonus, zvyšování kvalifikace, akce pro zaměstnance.

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11766480726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2825397  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 19000 Kč/měsíc