Administrativní pracovník/nice (ozp)

HANDI HELP s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lidická 107, 563 01 Lanškroun, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-08
Mzdové podmínky (brutto)
65 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:HANDI HELP s.r.o., IČ 28806603
Pracoviště:Lidická 107, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-08
Mzdové rozpětí:od 65 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POUZE PRO OZP
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: HANDI HELP s.r.o., Lidická č.p. 107, Žichlínské Předměstí
563 01 Lanškroun
Požadujeme
- čistý rejstřík trestů
- pracovitost
- zodpovědnost
- šikovnost a schopnost samostatného řešení
- komunikativnost
- znalost práce na PC (kancelářské aplikace, email, uživatelská znalost internetu)
- min. středoškolské s maturitou
- osoba se zdravotním postižením (OZP) je, dle ustanovení § 67 zákona č. 435/2004 Sb. (zákon o zaměstnanosti), fyzická osoba, která je orgánem sociálního zabezpečení uznána invalidní ve třetím, druhém nebo prvním stupni nebo zdravotně znevýhodněná (OZZ) - NUTNÉ
Nabízíme:
- práce v jednosměnném provozu
- práce na zkrácený pracovní úvazek
- možnost seberealizace
- profesní růst
- práce na zajímavých projektech
- přímý podíl na rozvoji a směřování společnosti
Náplň pracovní činnosti:
- komunikace se zákazníky
- vytváření nabídek
- přijetí a zpracování objednávky
- zpracování expedice
- fakturace a řešení reklamací
Odměňování
- fixní část + pohyblivá část závislá na plnění plánu - bonusy za překročení plánů - mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky
V případě zájmu kontaktujte paní Hánovou telefonicky na čísle 777913245 nebo na e-mail [email protected]

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11690630703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2802366  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 65 Kč/měsíc