Domáca opatrovateľka/opatrovateľ seniorov

Hausengel Betreuungsdienstleistungen GmbH

Miesto práce
Tulpenweg 1, 350 85 Ebsdorfergrund-Heskem, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1800 - 2200 EUR/mesiac, Sami rozhodujte, koľko chcete dostať!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľský personál, ktorý by chcel samostatne opatrovať v Nemecku starších ľudí odkázaných na opateru v ich dome alebo byte. Sme najväčší franšízor v Nemecku v oblasti domáceho opatrovania.

Sám rozhodneš, ktorú zákazku chceš prevziať a ktorú nie – o všetko ostatné sa postaráme my. Získaš od nás nemecké zdravotné poistenie a poistenie proti spôsobeniu škody. Prihlásime ťa na všetkých úradoch a osobne odvezieme k tvojmu zamestnávateľovi (rodine). U nás budeš mať osobného kontaktného partnera, ktorý sa o teba postará v tvojom materinskom jazyku. Pri otázkach alebo problémoch sme ti telefonicky k dispozícii 24 hodín denne.

Tešíme sa na Teba! Jednoducho zavolaj

- Chceš pracovať v Nemecku a pritom samostatne rozhodovať, ktorú objednávku prevezmeš?
- Chceš zarobiť minimálne cca 1.200 € mesačne?
- Hovoríš komunikatívne po nemecky, ale chceš absolvovať ďalšie vzdelanie nemeckého jazyka?
- Chceš absolvovať opatrovateľské školenia na certifikovanej akadémii?
- Máš veľké srdce a pochopenie pre starších ľudí a ľudí potrebujúcich opateru?
- Chceš sa sústrediť na svoju úlohu ako opatrovateľský personál tak, aby si sa nemusel starať o byrokraciu?
- Chceš byť poistený a prihlásený na všetkých nemeckých úradoch?
- Chceš mať kedykoľvek kontaktného partnera?
- Nechceš platiť provízie za sprostredkovanie?
- Chceš sa cítiť, že je o teba neustále postarané?

Práca na nemeckú živnosť, 24 hodinová podpora a infolinka, naši obchodní zástupcovia v teréne sú vám neustále k dispozícii, osobne vás zavezieme a predstavíme rodine, slovenský koordinátor a obchodný zástupca v teréne, školenia a naša vlastná akadémia, prepracovaný a certifikovaný franšízový systém, ako jediný vlastníme v Nemecku certifikáciu DIN ISO 9001 na opatrovateľské služby, máme viac ako 1200 rodín a neustále rastieme, súťaže pre opatrovateľov a opatrovateľky a mnoho ďalšieho.

Informácie o výberovom konaní

Nábor prebieha neustále.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bez obmedzenia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou sú osobné alebo profesné skúsenosti.

Spoločnosť Hausengel je dlhoročnou stabilnou a expandujúcou nemeckou firmou, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním opatrovateľských služieb a domácou ošetrovateľskou starostlivosťou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2205201  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2200 EUR/mesiac, Sami rozhodujte, koľko chcete dostať!!!