Uklízeč/ka pro kanceláře praha 4

HERADA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Štúrova 1701, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (911)

Pracoviště a kontakty

Firma:HERADA s.r.o., IČ 04176871
Pracoviště:HERADA s.r.o.-sídlo, Štúrova 1701/55, Krč, 142 00 Praha 411

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 8000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Chráněné pracovní místo vymezené Úřadem práce pro osoby OZP
Místem výkonu práce je kanceláří na Praze 4 v Podolí a Modřanech.

Pracovní doba je 3 hodiny denně.
Možnost docházet na pracoviště ráno cca. od 6:00 - 9:00 nebo večer od 19:00-22:00 dle preferencí uchazeče.

Úklidové práce: luxování, vytírání, leštění zrcadel, úklid toalet, umýváren a šaten.
Požadujeme minimálně základní vzdělání, kladný vztah k úklidu, samostatnost a spolehlivost.
Zkušenosti v oboru jsou vítány.
Nabízíme mzdu 100 Kč/hodina. V případě kvalitně odvedené práce a spokojenosti klientů finanční odměny formou osobního ohodnocení na základní mzdu.

Nástup je možný ihned.

Klademe důraz na osobní přístup k zaměstnanci a mimořádné odměny za dobře odvedenou práci.

Společnost HERADA s.r.o. je poskytovatelem služby www.mojeuklidovka.cz

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 11729060745

ID: 2813292  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8000 Kč/měsíc