Technik kvality - Metrolog

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•Na svěřeném úseku podporuje aplikaci kvalitativních požadavků zákazníka do praxe.
•Zodpovídá za vytváření a realizaci plánu analýzy systému měření.
•Předkládá svému nadřízenému zprávy o výsledcích měření.
•Na svěřeném úseku podporuje vědomí závažnosti požadavků zákazníka v oblasti metrologie.
•Zodpovídá za metrologii a aplikaci metrologického řádu v rámci společnosti.
•Plánuje a realizuje potřebné kalibrace, nákup a likvidaci měřících a kontrolních zařízení.
•Zodpovídá za platnost a aktuálnost kalibračních lhůt na používaných měřících a kontrolních zařízeních v rámci společnosti.
•Zodpovídá za zpracování a vyhodnocování ukazatelů způsobilosti procesu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

•Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti.
•Pružná pracovní doba, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.
•Dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. plat podle hospodářských výsledků .
•Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání.
•Příspěvek na obědy, sportovní, společenské a kulturní akce.

Informace o náboru

Nejedná se o agenturní zaměstnávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•SŠ/VŠ technického směru, praxe v oboru výhodou,
•velmi dobrá znalost AJ nebo NJ ,
•znalost MS Office – výborná znalost Excel ,
•znalost SAP výhodou,
•základní znalost nástrojů kvality (8D report, FMEA, Pareto analýza atd.)
•zkušenosti v automotive, iniciativa, kreativita, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita,
•zkušenost se Škoda Auto výhodou,
•řidičský průkaz sk. B,
•znalost SPC, MSA.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2714772  Dátum zverejnenia: 6.9.2016