Mechanik - údržba

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Řešení nedostatků v bezpečnosti zařízení a strojů, v opakovatelnosti cyklů zařízení a strojů
* Provádění operativní - poruchové údržby strojů a oprav na zařízeních dle stanovených priorit
* Provádění preventivní údržby dle rozpisů a plánů
* Navrhování zlepšování v systému preventiní údržby za účelem snížení časů prostojů a jejich četnosti
* Provádění drobných úprav na zařízeních za účelem zvýšení bezpečnosti, zlepšení ergonomie atp.
* Aktivně se podílí na zavádění 5S a jiných systémů dle potřeb společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* Čtyřsměnný provoz
* Dynamické pracovní prostředí
* Nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu
* Možnost profesního růstu formou vzdělávání
* Akcionářský program (= finanční odměna za celkový odpracovaný čas u společnosti; 50 % vypláceno každý rok)
* 13. plat dle hospodářských výsledků;

* Odměny za zlepšovací návrhy
* Příspěvky na dětské rekreace; příspěvky na stravování
* Dovolená 5 kalendářních týdnů
* Firemní akce pro děti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná výrobní společnost z oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* OU či SPS strojního zaměření
* Zkušenost z obdobné pozice, znalost strojírenské výroby
* Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2724001  Dátum zverejnenia: 13.9.2016