Manažer mezinárodních týmů pro plánování přepravy – Top mzda!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení mezinárodních týmů pro plánování interní přepravy
• Odpovědnost za dodržení strategických cílů
• Řízení, hodnocení, motivování podřízených pracovníků
• Spolupráce na strategickém plánování interních logistických procesů
• Časté cestování v rámci východní Evropy
• Komunikace napříč společností
• Reporting nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání v silné zavedené společnosti
• Nadstandardní mzdové ohodnocení + odměny
• Notebook + mobilní telefon
• Automobil i k soukromému využití
• 5 týdnů dovolené
• Vzdělávací kurzy
• Občerstvení na pracovišti
• příspěvek na sport/kulturu/volný čas,….

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi na obdobné pracovní pozici alespoň 5 let
• Zkušenosti s vedením mezinárodních týmů
• AJ – komunikativní úroveň
• Silné manažerské dovednosti (je zapotřebí umět vycházet s různými národnostmi v rámci týmů)
• Orientaci na výsledek a samostatnost
• Časovou flexibilitu
• ŘP: B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2806422  Dátum zverejnenia: 10.11.2016