Operátor testování desek plošných spojů

HOKAMI CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ampérova 464, 463 12 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-22
Mzdové podmínky (brutto)
16500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOKAMI CZ, s.r.o., IČ 25024981, http://www.hokami.cz
Pracoviště:Ampérova 464, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-09-22
Mzdové rozpětí:od 16500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme mezinárodní spol. vyrábějící elektroniku na zakázku. Po otevření nového výrobního závodu v Liberci a získání nových zakázek hledáme vhodné uchazeče/ky do našeho výrobního teamu.
Uchazeče/ky hledáme na pozici operátorky - testování desek plošných spojů.
Předpokladem je chuť pracovat v malém kolektivu, trpělivost, komunikace.
Nástup možný ihned.
Nabízíme práci v moderní, zcela nové klimatizované budově bez hluku, vlhka a zápachu. Nástupní plat od 100 Kč/hodina

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 10504210705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2734164  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16500 Kč/měsíc