Kuchař/Kuchařka v Bavorsku v blízkosti českých hranic

Hotel Haidmühler Hof GmbH (AW Hotels GmbH)

Místo práce
Max-Pangerl-Str. 11, 94145 Haidmühle, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
13.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava a la carte jídel a 4-chodového menu v rámci polopenze
• Veškeré práce spojené s provozem hotelové kuchyně
• Dodržování hygienických zásad a HACCP

Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Jisté pracovní místo a možná dlouhodobá spolupráce
• Okamžitý plný pracovní úvazek
• Pracovní doba od 9-14 hodin a od 17-21 hodin
• Směny o víkendech
• Plat dohodou
• Možnost ubytování a stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výuční list v oboru kuchař, kuchař/číšník nebo prokazatelné zkušenosti
- pracovitost
- spolehlivost
- flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Haidmühler Hof se nachází v idylickém Haidmühle, mezi Bavorským lesem, Šumavou a Rakouskem, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, restauraci, bar a wellness centrum s masážemi.

Každé ráno se podávají snídaně formou bufetu s místními produkty, obědy a odpolední káva s moučníkem. Hotelová à la carte restaurace připravuje tradiční bavorské a mezinárodní pokrmy z čerstvých místních surovin.

Hotel je ideální základnou pro cestování v oblasti Bavorského lesa a Šumavy. V letních měsících se hosté mohou věnovat cyklistice a pěší turistice a v zimě lyžování. Mezi oblíbené aktivity patří i jednodenní zájezdy do České republiky a Rakouska.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3146180  Dátum zverejnenia: 30.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou