2 potrubáři/instalatéri (OSVČ) - Belgie

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Antwerpy, Belgie
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
12,5 € hrubého/h, ubytování zdarma a příspěvek na PHM

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zaměřujícího se na komplexní služby v oboru stavebnictví, hledáme vhodného uchazeče na pozici instalatéra/potrubáře se živnostenským listem.

Co Vás čeká?

- pokládání potrubí
- sanitární práce
- sváření polyethylenového potrubí

Co od Vás očekáváme?

- alespoň 3-4 roky praxe na pozici potrubáře či instalatéra (praxe v zahraničí výhodou)
- znalost svařování nutností
- minimálně základy angličtiny nebo němčiny pro pochopení pracovních pokynů
- vlastní automobil a vlastní nářadí

Co Vám můžeme nabídnout?

- práci na živnostenský list a turnusy
- 12,5 € hrubého / hod.
- ubytování poskytnuté zaměstnavatelem zdarma
- příspěvek na pohonné hmoty od zaměstnavatele

Máte-li zájem o tuto nabídku práce, pošlete prosím Váš životopis v CZ/SK a AJ/NJ společně s Vašimi referencemi na e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zabývající se komplexním poskytováním služeb ve stavebnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Nizozemský jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

4

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2703121  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,5 € hrubého/h, ubytování zdarma a příspěvek na PHM