Senior linux administrator - webhostingové a serverhostingové služby

Webglobe, s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 190, 130 61 Praha 3, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000 Kč/měsíc, základ+KPI+příplatek za držení pohotovostí+budget na rozvoj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice je určena pro senior administrátory. Hlavní náplní práce je řešení emailových a telefonických požadavků zákazníků, dohled nad servery a další rozvoj serverové a síťové infrastruktury.

Běžné činnosti zahrnují:
řešení zákaznických požadavků
zabezpečení provozu sítě a systémů
aktualizace systémů, automatizace úkonů
řešení problémů, HW a SW, testování
vývoj a zavádění nových technologií
instalace a správa linuxových systémů
instalace a správa datábází, aplikačních serverů a mailového systému (postgresql, firebird, mysql, apache, tomcat, postfix)

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí stabilní společnosti
rozvoj osobních a profesních znalostí (školení, kurzy, certifikace)
práci s moderními SW/HW technologiemi
firemní bonusy, prémie a benefity
notebook
příspěvek na telefon
stravenky
příjemné a moderní pracovní prostředí na Vinohradech (stanice metra A Želivského)
kurzy AJ

Informace o náboru

Budete-li vhodným kandidátem na tuto pozici, budeme Vás do 14-ti dnů kontaktovat. Pokud bychom se do 14-ti dnů neozvali, nepostoupil/a jste do užšího výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Expert
PHP - Základy
C++ - Základy
Perl - Základy
Administrace MySQL - Pokročilý
Administrace LAN/WAN - Pokročilý
Administrace UNIX/Linux - Expert
VMware ESX - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

Linux administrátor

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
znalost operačního systému GNU/Linux na vysoké úrovni
Znalost konfigurace, úpravy, údržby a správy Linux sítí
AJ – schopnost studovat dokumentaci v angličtině

Výhodou:
znalost CISCO (IOS) či HP ProCurve zařízení
zkušenost se SuSe, Debianem
zkušenosti s virtualizací (Virtuozzo, VMWare, XEN, apod.)
znalost programování (sh/Perl/PHP/C/C++)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

registrátor internetových domén, který si od svého vzniku v roce 1998 zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. Díky tomu se dnes řadí mezi technologické lídry ve svém oboru.

Jsme členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponujeme vlastní sítí a máme statut ISP. V České republice patříme mezi největší poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadíme na 3. místo.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1241086  Dátum zverejnenia: 15.8.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 - 60000 Kč/měsíc, základ+KPI+příplatek za držení pohotovostí+budget na rozvoj