Zástupce vedoucího prodejního oddělení IKEA Černý Most

IKEA Česká republika, s.r.o.

Místo práce
Chlumecká 664/10, 199 00 Černý Most, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice zástupce vedoucího oddělení patří v obchodním domě IKEA k těm nejdynamičtějším a nejvděčnějším. Budeš stát před úkolem motivovat jeho členy a optimalizovat prodej a výnosnost v rámci oddělení.

CO BUDE TVÁ PRÁCE:
• Ve spolupráci s celým prodejním týmem a vedoucím oddělení optimalizovat prodeje a ziskovost.
• Vytváření ovzduší důvěry zajištěním vstřícné, upřímné a obousměrné zpětné vazby s kolegy v týmu a ostatními spolupracovníky.
• Pružná reakce na obchodní příležitosti a zpětnou vazbu od zákazníků.
• Aktivní sledování konkurence, zásob a analýz výsledků.
• Znalost vlastního sortimentu a prezentace sortimentu IKEA.
• Odpovědnost za vynikající stav oddělení.

TVŮJ PROFIL:
• Prokazatelná zkušenost s vedením týmu v oblasti “retailu”.
• Zkušenost s prodejem a s přímým kontaktem se zákazníky.
• Zkušenost s vedením týmu a poskytováním zpětné vazby.
• Schopnost zorganizovat svou práci i práci druhých.
• Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni je nutností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

VÝHODY:
• Smlouva na dobu neurčitou.
• Dobrá dostupnost MHD: autobusy, metro Černý Most.
• Jistota pravidelného vyplácení mezd vždy 12-ho dne měsíce.
• Práce v úspěšné nadnárodní společnosti.
• Zaměstnanecká sleva na výrobky IKEA a další nadstandardní benefity.
• Školení zajištěno.

A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC:
• Káva, čaj, nealko nápoje zdarma v zaměstnanecké restauraci.
• Příspěvek na stravování (obědy za 25 Kč, snídaně i večeře).
• 10 000 Kč ročně ke mzdě jako příspěvek na dopravu, na penzijní připojištění nebo formou flexipasů (volnočasových poukázek).
• Nadstandardní příplatky za víkend 50%.
• Možnost dalšího rozvoje v rámci společnosti.
• Zaměstnanecká uniforma a příspěvek na praní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Švédská maloobchodní společnost zabývající sa prodejem nábytku a bytových doplňků. Zakladatel IKEA měl velmi silnou vizi - zlepšit každodenní život většiny lidí. Od založení prvního obchodního domu IKEA před téměř 50 lety jsme již prošli dlouhou cestu k uskutečnění tohoto snu. Jedním z klíčových faktorů úspěchu bylo přijímání odhodlaných jednotlivců, kteří přijali vizi IKEA a tahali za jeden provaz, aby ji přeměnili na skutečnost. Dnes je IKEA celosvětová organizace zaměstnávající tisíce lidí v mnoha zemích. Doslova každý den postupuje IKEA vpřed, a to je důvod, proč potřebuje dále hledat a přijímat ohodlané jednotlivce, kteří by se připojili k naší organizaci.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2794838  Dátum zverejnenia: 2.11.2016