Systémový inženýr/ka - specialista pro průmyslovou automatizaci

IMVDesign s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lázeňská 557, 789 61 Bludov, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech (21419)

Pracoviště a kontakty

Firma:IMVDesign s.r.o., IČ 03468755
Pracoviště:Lázeňská 557, 789 61 Bludov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vzdělání: VŠ Fakulta elektrotechnická, zaměření Automatizace, Elektrické pohony nebo oborově blízké
Elektrotechnická kvalifikace: Vyhláška 50/78 sb. O odborné způsobilosti v elektrotechnice min. §6 - Pracovníci pro samostatnou činnost.

Náplň práce:
- Projekty s programovatelnými logickými automaty, průmyslovými roboty, servopohony a lasery pro různá odvětví průmyslu.
- Návrh a nakreslení schéma zapojení automatizační úlohy.
- Naprogramování a oživení aplikace.
- Diagnostika a servis řídicích systémů průmyslové automatizace a elektrických pohonů.
- Uvádění zařízení do provozu.

Požadavky:
- Základní znalost automatizační techniky a programování logických programovatelných automatů.
- Schopnost samostatného úsudku při návrhu.
- Orientace v reálném zapojení, schopnost měřit a vyhledávat poruchy v elektrické instalaci.
- Zkušenost s prací s CAD programy pro projektování v elektrotechnice vítána (např. EPLAN, ELCAD, Solid Works Electrical).
- Minimální vzdělání VŠ.
- Vhodné i pro absolventy.
- Jazykové znalosti: AJ nebo NJ - schopnost číst a rozumět technickým dokumentům.
- Pokročilá znalost práce s PC, ovládání produktů Microsoft Office.
- Řidičský průkaz "B".
- Časová flexibilita.

Osobní charakteristika:
- Dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, ochota cestovat v rámci České republiky i zahraničí, ochota vzdělávat se v daném oboru, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:
- Práci v perspektivním oboru se špičkovou technikou
- Práci pro významné klienty z oblasti průmyslu
- Vysokou míru samostatnosti a seberealizace
- Odborné školení & vzdělávání
Mzda: dohodou
Kontakt: e-mailem.

Poslední změna:2016-09-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11034460720

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2740446  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 40000 Kč/měsíc