Zkušební / vývojový inženýr v automobilovém průmyslu

in-tech systeme AG

Praha, Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš tým v Praze a Mladé Boleslavi bude testovat elektronické součástky nejnovějších vozidel pro různé automobilové výrobce.Velmi vzrušující a rozmanitá pracovní náplň - bezprostřední blízkost aut budoucnosti.

- Provádění měření a zkoušek v oblasti automobilové elektroniky
- Analýzy chyb
- Management pro chyby
- Komunikace se zákazníky a dodavateli

Jako absolvent budete v těto oblastech úkonů zaškoleni zkušenými kolegy. Pak Vám nabídneme širokou škálu příležitostí k rozvoji tak, že se můžete dále specializovat a převzít zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Až půlroční zahraniční stáž v Německu (se zajištěným ubytováním)
- Perspektivní, rozmanitou, zajímavou a tvůrčí práci
- Trvalou možnost odborného vzdělávání
- Zajímavé platové ohodnocení
- Zaměstnanecké akce

Informace o náboru

JAK SE UCHÁZET:

Podejte si prosím on-line přihlášku v anglickém nebo německém jazyce nejlépe na našich internetových strankách:

Co je zapotřebí:

- Životopis
- Motivační dopis
- Příslušné certifikáty, vysvědčení, diplom apod.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ukončené studium elektrotechniky, informatiky, automobilového průmyslu, průmyslového inženýrství nebo strojírenského oboru
- Velmi dobrá znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
- Plynulá znalost anglického nebo německého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O NÁS: IN-TECH je úspěšná německá firma se zaměřením na automobilovou elektroniku, která se dynamicky rozrůstá. S více jak 450-ti zaměstnanci v Německu, USA a Číně pracujeme na autu budoucnosti. Jako své další působiště jsme si vybrali právě Českou republiku! Proto hledáme motivované kolegy, kteří společně s námi jedou na plný plyn. Nabízíme rozmanitou pracovní náplň příkladně jako testovací nebo vývojový inženýr v odvětví elektroniky aut. U nás máte možnost sledovat a také se podílet na vývoji nejnovějších modelů aut světových značek.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1942546  Dátum zverejnenia: 28.11.2014