Junior IT Recruitment Consultant

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co se u nás můžeš naučit?
- samostatně vést pohovory s IT specialisty (programátory, správci sítě, vedoucími projektu apod.)
- vyhledávat a selektovat kandidáty: z firemní databáze, sociálních sítí, pracovních portálů apod.
- vést záznamy o kandidátech, vč. popisu odborných znalostí a zkušeností a posouzení vhodnosti na obsazované pozice
- vést osobní i telefonické jednání se stávajícími i budoucími klienty (specifikace obsazovaných míst, poradenství o situaci na trhu práce atd.)
- poskytovat poradenství uchazečům o práci na různých seminářích a přednáškách, prezentovat naši společnost na veletrzích
- tvořit prezentační materiály a mnoho dalšího

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme celý pracovní úvazek, nástup od 1.7., případně i dříve.
Kromě zázemí specializované agentury, která funguje již 20 let, můžeme nabídnout hlavně fajn pracovní kolektiv a další benefity, jako např. sickdays, dny dovolené navíc, stravenky, kurzy AJ, telefon i pro osobní využití, občerstvení na pracovišti (kafe a čaj) a další (více osobně).

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Specializovaná agentura.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Tě představujeme?
- zajímáš se o nábor zaměstnanců a informační technologie
- umíš dobře anglicky (troufáš si na každodenní aktivní využití)
- umíš taky skvěle česky (slovem i písmem)
- máš tyto vlastnosti: samostatnost, schopnost týmové práce, příjemné vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti a písemný projev, vysoká míra sociální inteligence, orientace na zákazníka, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, rychlost, schopnost učit se nové věci
- právě dokončuješ studium VŠ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2507127  Dátum zverejnenia: 19.4.2016