Pracovník/ce do výroby

" IZOS s.r.o. " (MPSV)

Místo práce
552, 696 66 Sudoměřice, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:" IZOS s.r.o. ", IČ 47285338, http://www.izoszatec.cz
Pracoviště:" IZOS s.r.o. " - provoz, Sudoměřice 552, 696 66 Sudoměřice nad Moravou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 11000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Sudoměřice 552. Hledáme pracovníky do výroby na pozice: řezač skla - obsluha automatických řezacích stolů ve 3 směnném provozu, lámání a manipulace se sklem, mezioperační kontrola, nástup mzda 90,- Kč/hod, po zapracování navýšení a prémie.
Obsluha tmelícího automatu na výrobní lince - obsluha tmelícího automatu na lince výroby izolačních skel ve 3 směnném provozu, manipulace s výrobkem, mezioperační kontrola, nástupní mzda 90 Kč/hod., po zapracování navýšení a prémie. Obsluha výrobní linky - obsluha linky na výrobu izolačních skel ve 3 směnném provozu, fyzicky nenáročná práce, mezioperační kontrola, nástupní mzda 75 Kč/hod, po zapracování navýšení a prémie. Obsluha bousící linky - obsluha linky na broušení skel, mezioperační kontrola, nástupní mzda 80 - 90 Kč/hod dle typu stroje, po zapracování navýšení a prémie. Nabízíme: práci na HPP, 50ti% příspěvek na stravování, po zapracování motivační prémiový systém na základě výkonu 0-50% z hodinové mzdy, 13.plat v případě kladného hospodářského výsledku společnosti, práci na moderních strojích, dobrá dopravní dostupnost hromadnou dopravou z Hodonína, Strážnice, Veselí nad Moravou. Požadujeme: SOU s výučním listem, základní obsluha PC, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Kontakt na tel. 533 534 606 od 6:00 do 16:00 hod nebo na mail: [email protected]

Poslední změna:2016-08-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11059920795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2745246  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11000 - 20000 Kč/měsíc