Obsluha čerpací stanice

Jan Fousek s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hradecká 602, 500 11 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků (52450)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jan Fousek s.r.o., IČ 01819071
Pracoviště:Čerpací stanice MOL, Hradecká 602/74, Třebeš, 500 11 Hradec Králové 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBSLUHA ČERPACÍ STANICE
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned, dvousměnný provoz
- Požadujeme: vyučení
- Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a sehraný kolektiv, PP za zvýhodněných finančních podmínek
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Jan Fousek, tel.: 774 309 310, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11721820762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2811350  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 Kč/měsíc