Recepční / vedoucí recepce

JIFI, s.r.o.

Místo práce
Jakubské nám. 7, 60200 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
30.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- ubytování a odubytování hostů, administrativa spojená s chodem recepce
- příjem a kontrola rezervací, koordinace úklidu pokojů a plánování směn
- chod hotelového provozu včetně snídaní, asistence hostům

Zaměstnanecké výhody, benefity

občerstvení na pracovišti, vzdělávací kurzy, školení

Informace o náboru

Zasílejte nám životopisy spolu s motivačním dopisem, vybrané kandidáty budeme kontaktovat. Nástup je možný dle dohody.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- flexibilita, samostatnost, přátelské a profesionální vystupování
- velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, další cizí jazyky výhodou
- odolnost vůči stresu a schopnost řešit neočekávané situace
- zkušenost s chodem recepce, zákaznickým servisem a řešením stížností výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Kopanice hledá do svého týmu nového kolegu/ kolegyni. Nenabízíme práci v korporátu, jsme menší rodinná firma a tam také směřuje naše strategie.
ID: 2707609  Dátum zverejnenia: 30.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 000 Kč