Projektový inženýr/ka

Jihomoravská armaturka spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Lipová alej 3087, 695 01 Hodonín, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihomoravská armaturka spol. s r.o., IČ 27903427
Pracoviště:Lipová alej 3087/1, 695 01 Hodonín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Příspěvek na životní/penzijní připojištění, sick days a další výhody.
Ubytování
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc, 25 dní

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Po důkladném odborném zapracování budete zodpovídat za zpracování technicky náročných projektů v oborech vodního hospodářství, odpadních vod, energetiky a dalších průmyslových oborech. Při Vaší činnosti budete úzce spolupracovat s oblastními manažery prodeje.

Požadujeme:
-Vysokoškolské vzdělání technického směru.
-Polštinu a Angličtinu pro denní technicko-odbornou komunikaci slovem i písmem.
-Komunikační a prezentační schopnosti a zkušenosti v jednání s lidmi, flexibilitu a samostatnost, orientaci na zákazníka.
-Pokročilou znalost práce na PC zejména MS Office (Outlook, Excel, PowerPoint).
-Řidičský průkaz skupiny B.
-Podnikovou praxi (obory inženýrské stavby, zařízení staveb, vodní hospodářství, čistírny odpadních vod, čerpadla, armatury) a zkušenosti z oblasti obchodu – výhoda.

Nabízíme:
-Motivující mzdové ohodnocení v závislosti na výsledcích.
-Ubytování a cestovní náhrady při nutnosti dojíždění.
-Perspektivu osobního rozvoje v moderní společnosti se silným kapitálovým zázemím a možnost profesního růstu.
-Rozmanitý program zaměstnaneckých výhod (např. penzijní připojištění 1000 Kč).
-5 týdnů dovolené.
-Termín nástupu ihned/dohodou.

Poslední změna:2016-08-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11319180746

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Polština - Aktivní
Požadované vzdelání:Technické vědy a nauky
ID: 2828628  Dátum zverejnenia: 27.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc