Řidič/-ka skup. c na denní rozvozy

Jiří Hovorka s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Smiřická 271, 503 04 Černožice, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Hovorka s.r.o., IČ 28825560, http://www.auto-hovorka.cz
Pracoviště:Jiří Hovorka s.r.o. (Dachser Czech), Smiřická 271, 503 04 Černožice nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŘIDIČ/-KA
-PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
-Náplň: řidič na rozvozy skupiny C, jedná se o vozidlo Renaut Midlum Euro 4 s digitálním tachografem, nebo DAF LF na kotouček, skříň s hydraulickým čelem. Nakládka v pracovní dny od 6.30h a rozvoz asi 15-18 míst směr Holice, Choceň, Ústí n/Orlicí, Letohrad, Lanškroun, Jablonné, Králíky, Žamberk a zpět cca 180-220km a návrat do 17h zpět na depo v Hradci Králové. Víkendy a svátky jsou volné, každý den doma.
- Náplň práce: rozvoz na 15 míst, do 160-300 km denně po Královéhradecku, v oblastech Žamberka a Šumperka, nakládka možná od 7 h., každý den návrat do 16h. víkendy a svátky jsou volné
- Požadujeme: profesní průkaz, znalost regionu, dopravní psychotesty (pokud nejsou, zařídíme), znalost Hradecka a okresu Ústí nad Orlicí.
- Nabízíme: plat od 22000 čistého / 28000 hrubého, služební telefon s neomezenou Sim kartou na volání, pracovní oblečení Raben,
- V případě dotazů a zájmu volejte od 7:00 do 20:00 h. na tel.: 603 478 484 (p. Hovorka ml.)

Poslední změna:2016-09-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11406890765

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2722137  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27000 Kč/měsíc