Dělník/ce / Operátor/ka - Kladensko, benefity

Job Leader Europe

Místo práce
Kladensko, Okres Kladno, Praha - západ, Okres Rakovník
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
14.000 - 18.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce vhodná pro šikovné manuálně zručné uchazeče i bez praxe a zkušeností!

- jednoduchá práce - dle praxe a zkušeností
- výstupní /vstupní kontrola
- práce dle manuálu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou spolupráci na HPP
- finanční ohodnocení dle praxe 14. - 19.000 Kč/měsíc
- benefity dle provou - 13.mzda, 5 týdnů dovolené
- svozové autobusy dle provozu
- pracoviště Kladensko - výborná dostupnost

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855

Informace o náboru

Získejte praxi, rozšiřte si zkušenosti a nastartujte svou kariéru! Hledáme šikovné kandidáty na pozici Operátor výroby / Operátor pájení a osazování / Operátor - montér /Montážní pracovník

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se elektro průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ve výrobě, skladu, opravách aj. výhodou
- manuální zručnost
- pečlivost
- trestní bezúhonnost
- ochota pracovat na 2 směny Po-Pá

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2760799  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14.000 - 18.000 Kč / měsíc