IT SAP Podpora

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce je svým obsahem zajímavá a specializovaná. SAP konzultant se věnuje vývojovým projektům v prostředí SAP – modul MM/SD/WM. Podporuje firemní procesy ve skladovém hospodářství, nákupu, prodeji a servisu. Analyzuje a navrhuje řešení nových procesů, včetně testování a školení uživatelů. Očekáváme zkušeného kandidáta, který bude schopen vytvářet složitější reporty v excelu včetně programování maker a aktivně spolupracovat s ostatními členy týmu.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání ideálně IT zaměření (popř. delší pracovní zkušenost)
- základní znalost SAP
- programování ABAP výhodou
- pokročilou znalost MS Excel (tvorba reportů, makra, VBA)
- pracovní zkušenost z obchodní nebo výrobní firmy (alespoň částečný úvazek)
- komunikativní angličtinu (středně pokročilý)
- kladný vztah k logistice a skladovému hospodářství
- analytický typ osobnosti s prezentačními dovednostmi
- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- platové ohodnocení dle zkušeností
- zaměstnanecké slevy a benefity (např. možnost ubytování, stravování)
- práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- příjemný neformální kolektiv
- pracoviště na Praze – východ

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho významného klienta – nadnárodní obchodní společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej elektro sortimentu – hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici SAP konzultant.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2700655  Dátum zverejnenia: 23.8.2016