Samostatná účetní - senior

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní stavební společnost hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - SENIOR

Náplň práce:
• Kompletní příprava a zpracování účetnictví (kromě finální závěrky)
• Úzká spolupráce se share service centrem v Polsku (závěrka)
• Zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO, daň z nemovitostí, silniční daň apod.)
• Podpora auditu
• Odpovědnost za jednání s daňovým úřadem, bankami a dalšími institucemi
• Zajištění správnosti účetních postupů

Požadavky:
• SŠ/VŠ ekonomického směru
• Praxe se zpracováním kompletního účetnictví
• Samostatnost
• Znalost daňové problematiky, auditu
• Znalost AJ na komunikativní úrovní úrovni B2 - důležité je nebát se mluvit

Nabízíme:
• Možnost spojit kariéru se stabilní společností
• Dobré finanční ohodnocení
• Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
• Možnost využití cizích jazyků

V případě zájmu nám prosím pošlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce. Na osobní informativní schůzce probereme Vaše požadavky a připravíme Vás na pohovor tak, abyste uspěli.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2714130  Dátum zverejnenia: 6.9.2016