Trade Marketing Specialist na 1/2 úvazek

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste marketingový geek a stále studujete? Hodila by se vám praxe, na kterou můžete po škole navázat? Jste maminka/tatínek a chcete se vrátit do marketingu, zároveň ale neopouštět děti na 9 hodin denně? Máme pro vás možnost, jak spojit školu nebo rodinu s prací v marketingu a to na pozici Trade Marketing Specialist.

Náš klient, světově známý výrobce a distributor cukrovinek, uvítá nového kolegu/novou kolegyni do svého marketingového týmu. Jde o spolupráci na poloviční úvazek.

"Trade Marketing Specialist"

Co budete jako součást týmu trade marketingu vůbec dělat?

- primárně vyvíjet POS materiály (plošné, individualizované, akční atd.)
- komunikovat s obchodními řetězci při promo akcích vytvářených na míru
- zajišťovat nejvýhodnější dodavatele formou vedení výběrových řízení
- spravovat rozpočty na každou promo akci
- zpracovávat příslušné forecasty v Excelu
- evidovat skladové zásoby a řídit jejich efektivní využití
- zaškolovat nové členy týmu v merchandisingových pravidlech a principech

Jestli máte/umíte následující, bereme vás:

- alespoň roční zkušenost z marketingu nebo trade marketingu
- vyjednávací schopnosti, rádi komunikujete a jste pozitivní
- vysokou míru sebeorganizace a schopnost řádného dotahování projektů
- sebevědomí, schopnost prosazovat svoje projekty a nápady
- znalost práce s Microsoft Excelem a PowerPointem na dobré uživatelské úrovni
- AJ na dobré komunikační úrovni
- řidičský průkaz a zkušenosti s řízením osobního automobilu

Co my dáme vám:

- možnost seberealizace, kreativity, prosazování vlastních nápadů
- samostatnou a zodpovědnou práci
- dlouhodobou spolupráci
- zkušeného nadřízeného, který vás zaškolí a poradí
- motivující platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- fajn zaběhnutý kolektiv na centrále hned u metra C

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

nadnárodní společnost vyrábějící a distribuující cukrovinky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2719008  Dátum zverejnenia: 9.9.2016