Analytik výzkumu trhu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte za výsledky proč? Zajímá Vás provázanost spotřebního chování s cenami produktů, marketingovými akcemi, platy a dalšími faktory? Jde Vám o souvislosti, kontext? Jste orientovaný/á na detail? Buďtě náš guru výzkumu trhu, budete pro nás monitorovat konkurenci, analyzovat spotřebitelská data a ještě uvidíte, jak se výsledky reálně využívají!

Pro našeho klienta, silnou obchodní společnost v segmentu FMCG, hledáme ANALYTIKA VÝZKUMU TRHU.

Výsledkem Vaší práce budou:

- výstupy v podobě prezentací, reportů a dalších podkladů pro vedení a kolegy v oddělení Category Managementu
- analýzy tržních, prodejních a zákaznických dat
- zjištění ze sledování trhu a konkurence

Budete také spolupracovat na nových výzkumných projektech a komunikovat se zahraničním vedením. Potřebná data budete přebírat z interních i externích zdrojů a Váš pracovní den nebudete trávit jen s Excelem, kolegové ocení, když jim výsledky své práce odprezentujete a vysvětlíte na poradách.

Co by Vám nemělo chybět:

- znalost AJ nebo NJ
- zkušenost s prací s daty
- MS Excel v malíčku
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- nadšení do práce

Klient nabízí:

- zajímavý plat a prémie navíc po zaškolení na pracovní pozici
- služební telefon a notebook
- moderní pracovní prostředí v kancelářích typu open space
- možnost využívat flexibilní pracovní dobu
- pracoviště na Praze-východ

V případě zájmu zašlete Váš profesní životopis na níže uvedený kontakt, obratem Vás budeme kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Silná maloobchodní značka

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2744399  Dátum zverejnenia: 30.9.2016