4154 - Product/Brand manager visionary

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha-západ, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyznáte se v elektronice, jste fanouškem moderních technologií a vnímáte se jako "vizionář"? Náš klient – nadnárocní hráč v oblasti elektroniky a domácích spotřebičů – hledá do svého týmu Brand/Product managera pro známou a v zahraničí zavedenou značku, která bude nově uvedena na náš trh.
Hledáme kandidáta, který bude komplexně zastřešovat činnosti spojené se zavedením produktů (po technické stránce) v rámci ČR - analýza trhu a konkurence, výběr produktových řad a konkrétních produktů. Součástí práce je i komunikace s oddělením logistiky, marketingu a obchodu za účelem etablování této značky na český trh.
Očekáváme zkušenosti s obdobnou činností a znalost procesů, na oplátku nabízíme výborné zázemí, příjemný kolektiv středně velké firmy s akčními a funkčními systémy řízení.

Pracovní náplň:
- plná zodpovědnost za výběr produktů a jejich zavedení na český trh
- komplexní péče o produktová portfolia
- vyjednávání podmínek se zahraničním výrobcem pro český trh
- sledování a analýza prodeje vybraných produktů
- příprava obchodní strategie po produktové/technické stránce
- spolupráce s obchodními manažery

Požadujeme:
- vzdělání/zapálený fanoušek do moderních technologií
- praxe na obdobné pozici
- dobrá orientace na trhu v dané oblasti
- znalost anglického jazyka velkou výhodou
- ŘP sk. B
- motivovaná osobnost s vysokým pracovním nasazením
- strategické obchodní myšlení
- komunikativnost a cílevědomost

Nabízíme:
- atraktivní platové podmínky
- smysluplnou práci v mezinárodní společnosti
- skvělý tým a pěkné kanceláře
- nástup ihned

Uvítáme zkušenosti v oboru a nadšení pro věc. Jste vhodným kandidátem? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis, spojíme se s Vámi a na osobní schůzce zodpovíme Vaše dotazy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Náš klient – nadnárocní hráč v oblasti elektroniky a domácích spotřebičů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2784719  Dátum zverejnenia: 27.10.2016