Likvidátor pojistných událostí

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 40000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti pojišťovnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Likvidátor pojistných událostí

Vaším úkolem bude likvidace, výplata pojistných událostí a výpočet vzniklých škod. Dále také komunikace s klienty a spolupráce s ostatními útvary.

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání
- dobré komunikační schopnosti
- zodpovědnost, flexibilitu a schopnost samostatného rozhodování
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme:
- možnost kariérního růstu
- zázemí silné a stabilní společnosti
- přátelský kolektiv
- široká škála benefitů (např. stravenky, 5 týdnů dovolené + 2 sick days, slevy na firemní produkty aj.)

Místo výkonu: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Jedna z největších pojišťoven na českém pojistném trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3156360  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 40000,-