Vedoucí skupiny plynoinstalace, revizní technici

Kalora a.s. (MPSV)

Místo práce
náměstí Baltazara Neumanna 1686, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-08
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici požární ochrany, revizní technici staveb (31128)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kalora a.s., IČ 18233058
Pracoviště:náměstí Baltazara Neumanna 1686/6, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-08
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: okres Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 8 hod pracovní směna v rozmezí 07,00 - 16,00 hod.
Požadavky: ŘP sk. B; kvalifikace dle vyhl. 21/1979 Sb.; praxe min. 5 let; znalost práce na PC; časová flexibilita; zkušenosti s vedením pracovního kolektivu.
Nabízíme: příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní (životní) pojištění; mzdu od 23 000,- Kč.
Bližší informace na tel.č.: 731 22 88 41. Kontakt pro zájemce: [email protected].

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 9206660717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2803646  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 Kč/měsíc