Šička/švadlena

KAMÝK DAUNEN s.r.o. (MPSV)

Místo práce
179, 262 63 Kamýk nad Vltavou, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (75330)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kamýk Daunen s.r.o., IČ 25691104
Pracoviště:Kamýk nad Vltavou 179, 262 63 Kamýk nad Vltavou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: šička/švadlena
Požadavky
- nižší střední odborné/střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru švadlena, krejčí, krejčová nebo vzdělání technického zaměření
Osobnostní předpoklady:
- přesnost, pečlivost, flexibilita, kreativní přístup, týmový hráč, proaktivní přístup a schopnost efektivně řešit problémy, schopnost pozitivně přijímat změny
Náplň práce:
- výroba péřových/syntetických výrobků ve vícesměnném provozu
Zaměstnanecké slevy, příspěvek na dopravu, dotované podnikové stravování a nápoje, firemní akce, bonusy
Nástup možný ihned. Mzda: 13 000,- Kč.
Kontakt: Bendová Sonja Bc., tel.: 778476511, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Kamýk Daunen s.r.o, Kamýk nad Vltavou č.p. 179.

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 10533820731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2748582  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 Kč/měsíc