Obchodní manažer - divize Stavba - region Nový Jičín, Vsetín, Valašské Meziříčí

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
15.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
od 25.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•přímý prodej, rychloobrátka v technické oblasti
•po prvotním zaškolení budete prodávat profesionální výrobky zákazníkům v oblasti stavebnictví
•pečovat o naše stávající zákazníky - dostanete k dispozici portfolio!
•také budete hledat nové zákazníky a budovat svou síť kontaktů a klientů
•podporovat Vás bude oblastní vedoucí, kterému můžete vždy zavolat
•máte k dispozici back-office tým na centrále, který Vám pomůže

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zaručená základní mzda ve výši 25.000,- + nadstandardní platové ohodnocení
•možnost vysokého výdělku v závislosti na dosažených výsledcích
•služební automobil i k soukromému užití
•moderní pracovní podmínky (součástí standardního vybavení je i notebook pro elektronické zpracování objednávek a iPad, ve kterém je nahraný katalog zboží)
•důkladné a odborné zaškolení
•2x ročně pořádané výjezdní školení, dále team
•propracovaný kariérní systém a možnost se rozvíjet
•perspektivní práci na hlavní pracovní poměr
•expandující mezinárodní společnost, přátelský kolektiv a hodnoty rodinné firmy
•budete nastupovat do regionu, který dlouhodobě funguje, dostanete portfolio aktivních zákazníků – takže nezačínáte od nuly
•back-office tým na centrále k dispozici pro zpracování administrativy
•flexibilní pracovní dobu
•nástup ideálně září 2016

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Prodáváme nářadí a spotřební zboží pro profesionální použití v oblastech spotřebního materiálu do stavebnictví a autoopravárenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•především motivaci - hledáme nadšené lidi, kteří chtějí pracovat jako obchodníci (produkty Vás naučíme)
•výborné komunikační schopnosti
•um přesvědčit a vysvětlit - pro úspěšný prodej
•dobrý vztah k technice
•řidičský průkaz skupiny B
•uživatelskou znalost práce s PC a internetem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2700634  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 25.000