Svářeč CO2

KANDIDÁTI s.r.o.

Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
od 22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavedená rodinná firma s 24-tiletou tradicí, s převážně zakázkovou kusovou produkcí určenou zejména na export do zahraničí, hledá do výroby ocelových konstrukcí, nádob a přípravků zručné svářeče a neváhá je dobře zaplatit.

Místo výkonu práce: Horní Slavkov s možností ubytování.

Náplň práce:
- svařování konstrukcí MAG/MIG
- koutové a tupé svary
- sváření, broušení a finální úprava výrobků dle výkresové dokumentace
- údržba nástrojů a svařovacích přístrojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou
- jednosměnný provoz
- dobré finanční ohodnocení, hodinová mzda + 50% příplatky za přesčas
- možnost rozšíření kvalifikace o další svařovací kurzy
- až 5 týdnů dovolené
- příspěvek na firemní stravování
- perspektivu do budoucna
- možnost získat bydlení v bytech v Horním Slavkově

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vyučení je výhodou, nikoli však podmínkou, důležitější je praxe a zkušenosti
- svářečský průkaz ZK 135
- ochotu pracovat
- manuální zručnost, pečlivost, schopnost orientovat se v technické dokumentaci, samostatnost, dobrý fyzický a zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2739098  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 22000