Hlavní ekonom/ka

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
od 30.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme zavedený výrobce jogurtů a jogurtových nápojů, hledající nového kolegu/kolegyni na HPP, na pozici hlavní ekonom/ka.
Místo výkonu práce: Krásné Údolí.
Náplň práce:
• Zabezpečení funkčnosti ekonomicko-personálního útvaru firmy – metodické vedení (účetnictví, fakturace, mzdy, personální agenda)
• Práce v informačním systému (QAD)
• Průběžná kontrola ekonomických údajů v IS
• Zpracování kalkulací a vyhodnocení ekonomiky výroby a prodeje, další potřebné analýzy (v Excel)
• Spolupráce s obch. zástupci ohledně nastavení cen
• Kontrola odběratelských smluv, komunikace s bankami
• Zpracování reportů a prezentací výsledků pro představenstvo

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP ve stabilní společnosti
• Zapracování v součinnosti se stávajícím ekonomem
• Benefity: PC, mobilní telefon, příspěvek na dopravu, stravenky, roční odměny, 13. mzda

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Jsme zavedený výrobce jogurtů a jogurtových nápojů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ – ekonomického zaměření
• Praxi min. 3 roky (prokazatelné reference)
• Anglický jazyk na úrovni B2 a vyšší
• Uživatelská úroveň práce na PC, pokročilá znalost práce s MS OFFICE
• Samostatnost, logické myšlení, schopnost řídit menší kolektiv
• schopnost orientovat se v informačním systému
• Orientace v účetní, mzdové a daňové problematice
• ŘP sk. „B“, mobilita (vlastní automobil), časová flexibilita, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2755726  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 30.000