Konzultant pro oblast EDI řešení a služeb / Praha / PAU

Kariéra spol. s r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Návrh technických řešení na základě potřeb klienta
- Analýzy požadavků a procesů klienta
- Prezentace možných technických řešení
- Tvorba nabídek a podkladů pro obchodní oddělení
- Podpora obchodního týmu při jednání se zákazníky
- Konzultační služby pro klienty v oblasti B2B
- Řízení a realizace zakázky
- Dohled a zpětná kontrola termínu dodání řešení a spokojenosti klienta
- Spolupráce při rozvoji produktů a služeb
- Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností za účelem uspokojení potřeb klienta
- Zaškolení uživatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající a motivující finanční ohodnocení
- práci v mladém, dynamickém kolektivu ve stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
- spolupráci v rámci evropského týmu
- podporu dalšího osobního růstu a vzdělávání ve specifické IT oblasti, mobilní telefon, notebook, stravenky, sick-days, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění a sport
- flexibilní pracovní doba s možností home-office

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujme zašlete aktuální životopis na [email protected] a uveďte značku KON/PRAHA/PAU.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro společnost, poskytující software a služby v oblasti EDI a B2B integrací hledáme vhodné kandidáty na pozici
KONZULTANT PRO OBLAST EDI ŘEŠENÍ A SLUŽEB

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Obecné:
- VŠ vzdělání, případně SŠ technického zaměření
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici se zkušeností s IT
- dobrá orientace na IT/ICT trhu
- znalost základních obchodních procesů
- vítaná zkušenost v oblasti systémů či standardů pro elektronickou výměnu dat
- vítaná zkušenost v oblasti integračních projektů - B2B nebo EAI
- vítaná znalost a zkušenost s projektovým řízením
- jazykové znalosti:
o Anglický jazyk – aktivně (slovem i písmem) - podmínka
o Německý jazyk – výhodou
- řidičské oprávnění skupiny B

Osobnostní:
- organizační, komunikační, prezentační a analytické schopnosti
- osobnost s flexibilním a aktivním přístupem k práci
- ochota učit se novým věcem ve specifické IT oblasti
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- smysl pro pečlivost, přehlednost a důslednost

IT znalosti:
- znalost operačních systémů (Windows, Linux)
- znalost databázových platforem (MS SQL, ORACLE)
- znalost TCP/IP sítí a komunikačních protokolů
- znalost kancelářského balíku MS Office
- přehled v datových strukturách a formátech (poziční soubory, XML, ISDOC…)
- vítaná znalost podnikových ERP či IS z oblasti obchodu (FMCG) či logistiky
- vítaná znalost a zkušenost s návrhem a modelováním procesů
- vítaná znalost programovacích a skriptovacích jazyků – Java, Perl

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2382652  Dátum zverejnenia: 6.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou