Technik Advanced Supplier Quality

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení a sledování APQP procesu, zajištění splnění daných termínů, zodpovědnost za výsledky
Plánování, návrh a vývoj výrobků, návrh a příprava procesů
PPAP - Production part approval proces
Ověřování produktu i procesů
Úzká spolupráce s nákupem při výběru dodavatele s ohledem na vyhodnocení kvalitativních rizik
Podpora projektového týmu během vyhodnocování rizika nakupovaných dílů a dodavatelů
Shromažďování požadavků k jednotlivým komponentům od jednotlivých oddělení a komunikace s dodavateli
Zajištění předání technických a kvalitativních informací mezi společností a dodavateli týkajících se specifických požadavků na díly, vč. měřící metody a návrhů na zlepšení
Uvolnění vzorků v rámci aktivit do SOP + 6 měsíců, podmínkou předání do série je uvolnění bez výhrad
Komunikace s oddělením vývoje ohledně možné akceptace odchylek nalezených během procesu uvolňování a aktivní podpora technického změnového řízení během projektové fáze
Podpora dodavatelů během přípravy procesu APQP, společné definování akčního plánu v případě zpoždění vývoje APQP a řízení eskalací
Poskytování podpory v rámci týmů ASQ, SQA a SQD, podpora standardizace a neustálého zlepšování procesů APQP nakupovaných dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
Péči o osobní a profesní rozvoj
Přátelský kolektiv
Každodenní využití cizích jazyků
13., 14., 15. mzda
Příspěvek na zdravotní péči
6 týdnů dovolené
Závodní stravování
Penzijní připojištění
Jazykové vzdělávání
Bezplatná zdravotně-preventivní péče
Kulturní a společenské akce
a další výhody a příplatky dle nadstandardního benefitního systému

Informace o náboru

Pro našeho klienta, významného vývojového partnera a dodavatele originálního příslušenství výrobcům v automobilovém a strojním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Technik Advanced Supplier Quality / Kraj Vysočina / KOL

Termín nástupu: dohodou
Místo pracoviště: Okříšky

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis včetně fotografie v ČJ a AJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 16651/ASQ technik/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

významný vývojový partner a dodavatel originálního příslušenství výrobcům v automobilovém a strojním průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti s APQP a znalosti standardních nástrojů kvality (např. FMEA, kontrolní plán, SPC, proces vzorování, výkonové testy, metody měření)
Minimálně 3 roky praxe v oblasti kvality či výrobních funkcí (technické plánování, výroba apod.) v oblasti automotive
Znalost a způsobilost práce s výkresovou a technickou dokumentací
Zkušenosti s auditem procesu a produktu, licence auditora výhodou
Znalost technologií a výrobních procesů (jako např. vstřikování plastů, gumových dílů, tlakové lití ALU dílů, lisování výrobků z plechu, obrábění) výhodou
Znalosti v oboru technické čistoty výhodou
SŠ/VŠ, obor strojírenství či elektrotechnika výhodou
Pokročilá znalost AJ, NJ výhodou
Znalost MS Office, SAP výhodou
Komunikační a vyjednávací schopnosti = schopnost prosazení se
Orientace na zákazníka, umění motivovat, rozhodnost
Ochota a připravenost cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2700269  Dátum zverejnenia: 23.8.2016