Samostatný pracovník jakosti QC

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Bruntál, Moravskoslezský kraj, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
hned
Mzdové podmínky (brutto)
22-27.000,- Kč (rozhoduje kvalifikace, praxe, znalostí a zkušeností)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kontrola a schvalování laboratorních záznamů
- vývoj metod pro QC
- validace analytických metod
- kontrola a schvalování postupů pro kontrolu kvality
- práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
- správa analytických přístrojů, včetně metrologie
- validace a měření na AAS, ICP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
- možnost odborného růstu
- odpovídající finanční ohodnocení (mzda od 22-27 tis. Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)
- firemní benefity:
měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy
roční prémie
příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 29976/SPJ/SUS

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost - výrobce čistých chemikálií pro farmaceutický a potravinářský průmysl - hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

chemický (analytická chemie výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou) nebo SŠ s dlouhodobou praxí na podobné pozici
- praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví výhodou
- znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
- znalost měření na přístrojích v oddělení kvality (AAS, ICP) výhodou
- laboratorní zručnost
- znalost systému jakosti ISO, 9001:2008, HACCP, SVP (GMP) výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- řidičské oprávnění sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2704486  Dátum zverejnenia: 25.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22-27.000,- Kč (rozhoduje kvalifikace, praxe, znalostí a zkušeností)