Elektroinženýr

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní a úspěšnou společnost působící v oblasti komplexních dodávek zboží a služeb v oboru speciálních elektro technologií (systémy napájení) se sídlem v Brně, hledáme vhodného zájemce o pozici

INŽENÝR ELEKTRO, SPECIALISTA PODPORY PROJEKTŮ

Hlavní pracovní činnosti
Projektování silových rozváděčů včetně ovládací části, kreslení a úprava schémat zapojení, navrhování typů a dimenzování silových kabelů
Účast na přejímacích řízeních, zajištění a předání zařízení a technické dokumentace provozovateli
Podíl na přípravě a posuzování projektové dokumentace elektro na základě technologických a stavebních podkladů
Programování v oblasti průmyslové automatizace (PLC, tvorba vizualizací, …)
Hledání řešení v technické oblasti, komunikace s klienty a partnery firmy
Vytváření zázemí a podpory pro obchodní tým

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné společnosti
Různorodou zajímavou práci
Osobní rozvoj a vzdělávání
Příjemné pracovní prostředí
Pracoviště v Brně s dobrou dopravní dostupností
Výborné platové podmínky
Podpora osobní iniciativy, podnětné pracovní prostředí

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj aktuální životopis včetně fotografie na e-mail: [email protected] a uveďte značku: 20793/EI.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Stabilní a úspěšná společnost působící v oblasti komplexních dodávek zboží a služeb v oboru speciálních elektro technologií (systémy napájení) se sídlem v Brně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kvalifikační požadavky
SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (nejlépe obor související se silnoproudou a automatizační technikou)
Víceletá praxe v oboru
Vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6, 7, 8
Praxe v programování PLC
Základní znalost práce v AutoCad
Znalost problematiky silnoproudé elektrotechniky pro instalaci strojů a výrobních technologií
Znalost angličtiny v úrovni čtení technické dokumentace
Pečlivost a samostatnost, analytické a technické myšlení
Časová flexibilita, pracovní nasazení
Uživatelská znalost práce s PC
Řidičský průkaz sk. B

Výhodou je:
Praxe v projekční činnosti elektro-silnoproud NN
Zkouška z Vyhlášky č. 50/1978 Sb. způsobilost §10, §9
Zkušenosti s programováním PLC Siemens, Comap, DSE
Praxe s navrhováním rozvaděčů
Zkušenost v oblasti návrhu jednoduchých mechanických konstrukcí
Praktická zkušenost na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2734639  Dátum zverejnenia: 23.9.2016