Samostatná účetní - Uherský Brod

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Uherský Brod, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kompletní vedení účetnictví společnosti (banka, pokladna, fakturace, přijaté faktury, evidence majetku, zpracování mezd)
- Příprava zpracování daňových přiznání (DPH, kontrolní hlášení,silniční daň, DPPO)
- Komunikace s institucemi ( Fú, ČSSZ, ZP,…)
- Praxe min. 5 let
- Znalost programu FINANCE a ÚČTO výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástup dle dohody, zaškolení, dobré platové podmínky, záskok na MD
Své životopisy zasílejte na: [email protected] a [email protected]
Mob.:606 746 091, 724 034 417

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firma BEST-TECHNICKÁ, s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2763175  Dátum zverejnenia: 12.10.2016